נגישות


ברוכים הבאים לדף הנגישות של אתר Japan Tours. אנו מחויבים לספק גישה שווה לכל המבקרים שלנו, ללא קשר למגבלות פיזיות או קוגניטיביות כלשהן. אנו שואפים להבטיח שהאתר שלנו יהיה קל לשימוש ונגיש לכולם.

נקטנו במספר צעדים כדי להפוך את האתר שלנו לנגיש וידידותי למשתמש. חלק מהתכונות שיישמנו כוללות:

  1. טקסט חלופי לתמונות: לכל התמונות באתר שלנו יש טקסט חלופי המתאר את התמונה בפירוט. תכונה זו שימושית עבור אנשים לקויי ראייה המסתמכים על קוראי מסך כדי לגלוש באינטרנט.
  2. שפה ברורה ופשוטה: הקפדנו שהשפה בה משתמשים באתר שלנו תהיה קלה להבנה וכתובה בצורה ברורה ותמציתית.
  3. ניווט במקלדת: הבטחנו שניתן לגשת לכל תכונות האתר באמצעות מקלדת. תכונה זו שימושית עבור אנשים המתקשים בשימוש בעכבר.
  4. גדלי גופנים ניתנים להתאמה: סיפקנו אפשרות להתאים את גודל הגופן של תוכן האתר. תכונה זו מועילה לאנשים עם ליקויי ראייה או קשיי קריאה.
  5. ניגודיות צבעים: הבטחנו שלצבעים המשמשים באתר שלנו יש רמות ניגודיות גבוהות, מה שמקל על אנשים עם לקות ראייה לקרוא את התוכן.
  6. תמיכה בנגישות: הטמענו תכונות נגישות שונות, כולל תכונות ARIA (Accessible Rich Internet Applications) וציוני דרך WAI-ARIA (Web Accessibility Initiative – Accessible Rich Internet Applications).

אם יש לך משוב, שאלות או נתקלת במחסומי נגישות כלשהם בזמן השימוש באתר שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת [email protected]. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בדאגותיך ולשפר את הנגישות של האתר שלנו.

תודה שביקרת באתר Japan Tours. אנו מקווים שתהיה לך חוויה נהדרת בגלישה באתר שלנו.

he_ILעִבְרִית
דילוג לתוכן